Přihlášené týmy 2019

 

21
 

Anketa

Přijedete i příští rok?
Ano, líbilo
100%
Ještě nevíme, nebylo to nic moc
0%
Ne, tohle není pro nás
0%
Celkem hlasů: 3

Poslední komentáře

Rubrika: 

I.Quest 2015 je přede dveřmi. Soutěžící měli možnost připravit si doporučené vybavení (tedy UV světlo) a také mohli za poslední měsíc bádat nad zveřejněným trailerem, který naznačil některé atributy letošního ročníku. Do soutěže se letos přihlásilo 20 týmů, ale krátce před soutěží musel jeden z týmů svoji účast odvolat. Podle aktuální předpovědi nám má přát počasí, teploty se v odpoledních hodinách vyšplhají na 30-33°C, i když prý může hrozit nějaká bouřka ...

V sobotu začíná prezence v 5:00 u rybníku Loviště. Na místě bude připravené drobné občerstvení. Soutěžní týmy, které jej dosud nedodaly, předloží vyplněný registrační formulář, vyfasují startovní balíček s informacemi k soutěži, cedulky na vozidla, která mají povinnost si připevnit, v případě použití druhého a dalšího dopravního prostředku uhradí poplatek 50,- Kč za označení každého takového dopravního prostředku.

V 5:30 proběhne tradiční rozprava, kde shrneme veškeré potřebné informace před startem a soutěžící budou mít příležitost navzájem se poznat a zeptat se na případné nejasnosti.

V 6:00 pak se pak ve webovém rozhraní (WR) objeví první indicie a soutěž odstartuje. Na soutěžící čeká 10 waypointů v lineárním pořadí, 4 mincovní waypointy a pak nové waypointy pomocné, kde mohou získat další informace, které jim v průběhu soutěže pomohou. K většině úkolů je definována jedna nápověda, kterou lze za minci získat a  měla by tentokrát výrazně směřovat k řešení. Deadline je definován pro každý úkol zvlášť, pohybuje se v rozmezí 60 - 150 minut a po dobu řešení úkolu je ve WR stále viditelný odpočet. Závěrečný úkol na desátém waypointu nemá ani nápovědu ani deadline.

Soutěž skončí ve 21:00 a my organizátoři se těšíme, zdali v letošním třetím ročníku soutěž někdo konečně dokončí, věříme, že se tak stane.

Ve 22:00 bude probíhat v kempu Pražák vyhlášení výsledků a afterparty, opět bude připraveno drobné občerstvení.

Těšíme se na Vaši účast a přejeme všem týmům hodně štěstí v soutěži.

Věříme, že se Vám letošní ročník bude líbit.

Komentáře

No Avatar
icu on Čt, 07/16/2015 - 20:40

Tedy, až na to ranní vstávání :D

No Avatar
iqadmin on Čt, 07/16/2015 - 22:38

Můžete vstát klidně později a nechat soupeřům náskok ;)

No Avatar
icu on Čt, 07/16/2015 - 23:58

Aby nám ještě záviděli, jak hezky jsme se vyspali? :D

No Avatar
RIK on Pá, 07/17/2015 - 06:24

Nj. Bohdalka to je nesvar

Přihlášení

Seznam galerií