Do I.Questu 2022 zbývá

Přihlášených týmů

9
 

Poslední komentáře

Díky týmu Tukdam za zaslání fotek Modlešovické modlitby. Tým byl podle svého vyjádření na podobné soutěži poprvé a soutěž je zdá se zaujala. Přečtěte si, co nám tým napsal. Doufám, že jsem přiřadil správnou fotografii, pokud ne, prosím opravte mne. RIK.

 

Byl to náš první ročník a pro větší část týmu celkově premiéra na soutěži tohoto typu. Snad i proto jsme měli občas pocit, že hrajeme úplně jinou soutěž než ostatní týmy. :) Vzali jsme si z našich chyb ponaučení a příští rok přijedeme daleko víc připraveni.

Tímto bych chtěl taky speciálně poděkovat jednomu z organizatorů soutěže, který nás v pozdních večerních hodinách namotivoval, abychom soutěž nevzdávali a dojeli na náš poslední úkol tohoto dne, letiště. Stálo to za to !!! Úkol jsme úspěšně vyřešili vcelku rychle a na první pokus zadali do WR cca 30 sekund před koncem soutěže, čímž jsme se katapultovali na skvělé 15 místo.

Celý náš tým byl ze soutěže nadšen. Blahopřejeme organizátorům ke skvěle odvedené práci, máte být na co hrdí. Příští rok rozhodně přijedeme!

Níže postřehy členů týmu:

Miroň:

"Soustava prvků mi přijde skutečně jako soustava...více motorizovaných jednotek.
Moc jsme nevěděli, jak se ty nitky spřádají do sebe. A tak jsme se přehnaně věnovali sběru domů v Písku. Příště bych se více zaměřil na základní úkol."

MGT:

"V zásadě kromě toho, že se mi soutěž líbila a měli to hezky udělané bych tam stejně nevěděl co napsat.
Za prvé už náš výsledek napovídá, že nemáme moc co poradit, jak úspěšně dosáhnout cíle soutěže a za druhé - přeci nebudeme soupeřům radit v čem jsme se poučili :-)))

Týmová trička - to rozhodně! - Zbyňo poznamenej si, že do příště musíme napravit :-) Možná bychom měli hlasovat jestli místo "Tukdam" na ně nevytisknout raději "Tutani"/"Tukdatani"... tak něco :-)) A ideální by bylo natisknout to v QR kódu ať vidí, že nejsme žádné máčky :-D"

Rozhovor Zbyňa, Ála, MGT asi po 10 minutách procházky lesem, kdy jsme se snažili najít letiště v Bechyni, bohužel z druhé strany….

Ála: "To mi neříkej, že tady uprostřed lesa je nějake letiště, jak by tady ta letadla asi přistávala?"

Zbyňa: "Tam vepředu jak je Miroň už je ten les trošku řidší, tam to vypadá, že by mohlo něco být."

MGT: "To se mi nezdá, já už nikam dál nejdu, zavolej jim ať se vrátí."

Zbyňa: "Tak fajn, už to neberte jako soutěž, ale jako příjemnou večerní procházku lesem před tím, než si zajdem na pivo."

Ála, MGT: "OK :)"

2 minuty na to jsme to letiště našli, asi jako jediní jsme nepřijeli autem …

Přihlášení

Seznam galerií