Aktualita

Na této stránce budeme zveřejňovat Vaše otázky k letošnímu I.Questu a odpovědi. Pokud Vám není cokoli jasné, nebo se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nám poslat email na org@i-quest.cz

Q: Pocitaji se QR kody z loňského pražského úkolu? Pokud si dobře pamatuju, neobsahují klasický I.Q: kod, ale odkaz na web.

A: Ano, tyto QR kódy se také počítají

Zdravíme,

připravujeme pro Vás I.Quest 2021 a rozhodli jsme se pojmout trochu jiným způsobem tzv. úkoly během roku.

Jak jistě víte, I.Quest pořádáme od roku 2013 a během každého ročníku umístíme do terénu nemalé množství frézovaných štítku, zalaminovaných QR kódů, případně různých jiných artefaktů. Zatímco po prvním ročníku I.Questu jsme naprostou většinu těchto věcí poctivě uklidili, od té doby ročník od ročníku jsme v tomto úsilí línější a línější.

Soutěžící,

s radostí Vám oznamujeme, že I.Quest ročník 2021 byl právě vyhlášen a registrace byla spuštěna.

Datum I.Questu 2021: sobota 17.7.

Oblast soutěže: Mapu zveřejníme později, ale již nyní můžeme prozradit, že se bude odehrávat v podhůří Šumavy.

Postup registrace pro ročník 2021:

Tým, který se chce registrovat do I.Questu 2021, provede následující dva kroky:

Ucast Vladcov strachu na letosnim rocniku I-Questu byla dlouho nejista. Cestovani mezi Ceskou republikou a Slovenskem bylo podmineno karantenou nebo testovanim na cinskou chripku. Necely mesic pred soutezi uz bylo preshranicni cestovani bez omezeni a rozhodli jsme se prihlasit.

Ze života organizačního týmu:

Když 22 hodin před startem soutěže zjistíte, že jeden z úkolů, který fungoval, nefunguje a je třeba ho spravit. Takže strávíte čas čtvrteční noci vymýšlením jiného způsobu provedení, který nefunguje vůbec a nakonec se to povede v až pátek v poledne.

 

 Lineup Systems již přes deset let vyvíjí jeden z předních světových systémů pro správu inserce, vytvořený před více než dvaceti lety některými tvůrci soutěže Viribus Unitis, která iniciovala vznik I.Questu. V současné době hledá Lineup Systems vývojáře a testery do svého českého teamu. Více informací naleznete na http://www.viribusunitis.cz/lineup

Poznámka: Tento článek je inzercí, není třeba v něm hledat skryté indicie.

Již na podzim minulého roku, dostali naši soutěžící zvláštní úkol, učinit e-e na prostřední šutrák Holašovického menhiru. Tzv. kromlech slouží podle majitelů a velkého množství návštěvníků k 'práci s energií' a údajně léčí nemocné za patřičné vstupné. Nechceme brát komukoli víru ve věci, které věda nedokáže objasnit, přesto nám připadá kontroverzní obohacovat se na zoufalých lidech, kterým třeba onemocněla maminka nějakým druhem nádoru a místo lékařské vědy a skutečné léčby tito lidé v zoufalství uvěří ve virtuální zázrak.

Přihlášení

Seznam galerií