Aktualita

Ucast Vladcov strachu na letosnim rocniku I-Questu byla dlouho nejista. Cestovani mezi Ceskou republikou a Slovenskem bylo podmineno karantenou nebo testovanim na cinskou chripku. Necely mesic pred soutezi uz bylo preshranicni cestovani bez omezeni a rozhodli jsme se prihlasit.

Ze života organizačního týmu:

Když 22 hodin před startem soutěže zjistíte, že jeden z úkolů, který fungoval, nefunguje a je třeba ho spravit. Takže strávíte čas čtvrteční noci vymýšlením jiného způsobu provedení, který nefunguje vůbec a nakonec se to povede v až pátek v poledne.

 

 Lineup Systems již přes deset let vyvíjí jeden z předních světových systémů pro správu inserce, vytvořený před více než dvaceti lety některými tvůrci soutěže Viribus Unitis, která iniciovala vznik I.Questu. V současné době hledá Lineup Systems vývojáře a testery do svého českého teamu. Více informací naleznete na http://www.viribusunitis.cz/lineup

Poznámka: Tento článek je inzercí, není třeba v něm hledat skryté indicie.

Již na podzim minulého roku, dostali naši soutěžící zvláštní úkol, učinit e-e na prostřední šutrák Holašovického menhiru. Tzv. kromlech slouží podle majitelů a velkého množství návštěvníků k 'práci s energií' a údajně léčí nemocné za patřičné vstupné. Nechceme brát komukoli víru ve věci, které věda nedokáže objasnit, přesto nám připadá kontroverzní obohacovat se na zoufalých lidech, kterým třeba onemocněla maminka nějakým druhem nádoru a místo lékařské vědy a skutečné léčby tito lidé v zoufalství uvěří ve virtuální zázrak.

Milí soutěžící,

Jak jsme slíbili přinášíme Vám Trailer pro ročník 2020. (video samotné vyjde 22.6.2020 v 0:00)

I.Quest 2020

Start I.Questu 2020 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Postup registrace pro ročník 2020:

Tým, který se chce registrovat do I.Questu 2020, provede následující dva kroky:

 

Milí soutěžící,

s radostí Vám oznamujeme, že I.Quest ročník 2020 byl právě vyhlášen a registrace byla spuštěna.

Datum I.Questu 2020: sobota 11.7.

Oblast soutěže: Mapu zveřejníme později, ale již nyní můžeme prozradit, že pomyslným středem mapy soutěže bude Zvíkov.

Na této stránce budeme zveřejňovat Vaše otázky k letošnímu I.Questu a odpovědi. Pokud Vám není cokoli jasné, nebo se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nám poslat email na org@i-quest.cz

Otázka, kterou jsme obdrželi na FB od týmu, který se dosud neregistrovat (sic!) se týká úkolu před soutěží: Holašovický Stonehenge.
Q: Může mi jen někdo vysvětlit, co si pod e-e představujete? Fakt ho mám jako posrat?

Přihlášení

Seznam galerií