Do I.Questu 2020 zbývá

Přihlášené týmy 2020

 

4/3
 

Poslední komentáře

Milí soutěžící.

Jak jsme slíbili, zveřejňujeme trailer pro ročník 2017. Tento trailer obsahuje 12 mincí o celkové hodnotě 25 iqc. Polovinu z nich  můžete získat z pohodlí domova, pro druhou polovinu si musíte dojet. Stejně jako místa v soutěži, i místa pro sběr mincí se nachází výhradně na mapě soutěže. Se zveřejněním traileru jsou soutěžní kódy již na místě a budou na místě až do skončení soutěže. Jakkoli se nabízí možnost vyzvednout je až během soutěžního dne, doporučujeme tak nečinit, pokud chcete mít dost času na dokončení soutěže.

Soutěžní kódy pro zisk mincí se budeme snažit umístit tak, aby těch 14 dní vydržely, takže budou na méně viditelných místech, pokud možno pevně připevněné k podkladu. Pokud by se přesto stalo, že dorazíte na místo, budete se jistí, že jde o správné místo a soutěžní kód nenaleznete, zavolejte nám dokud jste ještě na místě:

RIK: 731 137 569
Houba: 602 631 104

Získané soutěžní kódy budete moci zadat do WR až po startu soutěže, nicméně do té doby jsme pro Vás připravili ověřovátko, abyste si mohli vytvořit určitou představu, zda získaný soutěžní kód je správný. To naleznete na této adrese:  http://wr.i-quest.cz/checker/

Originál traileru si můžete stáhnout z našich stránek, níže je přístupný i na youtube.

Přihlášení

Seznam galerií