Přihlášené týmy 2019

 

20/19
 

Do startu zbývá

Anketa

Úkoly a incidie během roku
Super, Prima nápad !
80%
Asi řešit nebudeme
20%
Určitě řešit nebudeme
0%
Celkem hlasů: 5

Poslední komentáře

Rubrika: 

Frequently Asked Questions 2019

Na této stránce budeme zveřejňovat Vaše otázky k letošnímu I.Questu a odpovědi. Pokud Vám není něco ze Zadání soutěže jasné, neváhejte nám poslat email na org@i-quest.cz

Q: Klasický čínský nebo indický wok? :-)
A: Prostě wok.

Q: Chápu schéma správně tak, že je možné jet celou soutěž lineárně (větev E), nebo to pojmout více nelineárně a patrně multivehicle (větve a větvičky C, D, G)?
A: Zde došlo k nepochopení. Aby bylo možné dokončit soutěž, je nutné absolvovat všechny větve a větvičky. A to z jednoho prostého důvodu, do CÍLe, tedy ke splnění posledního úkolu získáváte indicie E6, S a G2. Pochopitelně se nejedná o stejné indicie a potřebovat budete všechny.

Q: K čemu jsou ve schématu ty čárkované čáry?
A: Čárkované čáry ve schématu znamenají, že další úkol se ve WR objeví teprve tehdy, až budou splněny všechny předchozí úkoly, ze kterých vedou čárkované čary. Letos jsme toho využili tak, že jsme svázali větev C a D tak, aby soutěžící řešili obě větvě spolu. Tedy po získání úkolů C2 a D2 se ve WR neobjeví ani C3 ani D3, dokud nebudou splněny oba úkoly C2 i D2. Identická vazba je mezi úkoly C5,D5 a C6,D6.

Přihlášení

Seznam galerií