Do I.Questu 2020 zbývá

Přihlášené týmy 2020

 

9/8
 

Poslední komentáře

Rubrika: 

Na této stránce budeme zveřejňovat Vaše otázky k letošnímu I.Questu a odpovědi. Pokud Vám není cokoli jasné, nebo se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nám poslat email na org@i-quest.cz

Otázka, kterou jsme obdrželi na FB od týmu, který se dosud neregistrovat (sic!) se týká úkolu před soutěží: Holašovický Stonehenge.
Q: Může mi jen někdo vysvětlit, co si pod e-e představujete? Fakt ho mám jako posrat?

A: Při řešení úkolu, se vždy řiďte zadáním. Na Vaši konkrétní otázku odpovídáme, že Vámi navrhovaná řešení by nebyla považována za nesprávná.

Q: Je zde možná spolupráce teamů? (úkol Holašovický Stonehenge)

A: Pravidla soutěže říkají toto: "Každý soutěžní tým reprezentuje v soutěži sám sebe, spolupráce mezi týmy nebo sdílení informací mezi týmy jsou zakázány a kvalifikovány jako porušení pravidel, není-li stanoveno jinak.", přičemž soutěží se míní soutěžní den od 6:00 - 21:00. Na úkoly během sezony se tedy toto pravidlo nevztahuje.

Q: Bude úkol splněn vyťukáním písmen "e-e" morseovkou? (úkol Holašovický Stonehenge)

A: Při řešení úkolu, se vždy řiďte zadáním, konkrétní otázka nevyžaduje další vysvětlení z naší strany.

Q: Platí i zde zásada, "že po odchodu z waypointu zůstává veškeré vybavení soutěže v původním stavu"? IMHO se nejedná o vybavení soutěže (úkol Holašovický Stonehenge)

A: Na místě není nic, co by bylo možno považovat za vybavení soutěže. Nicméně, předmětem questu je prostřední kámen kromlechu a tedy očekáváme, že po Vašem odchodu bude stále ještě na svém místě.

Přihlášení

Seznam galerií