I.Quest 2021

Start I.Questu 2021 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem. Díky lockdownům jsme letos maličko ve skluzu, takže některé informace, na které jste zvyklí (počty mincí v soutěži a traileru, doporučená výbava  apod.) zveřejníme později.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat vyčerpávající informaci  o tom, jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód, nebo náhradní soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Časový skok: Nová funkce, která umožňuje přeskočit marné čekání na deadline (nemá vliv na pořadí v soutěži). Více info zde: http://i-quest.cz/node/247

Trailer: Jako každý rok zveřejníme před soutěží trailer, který umožní získat nějaké mince přímo z videa a pro některé si dojet v rámci mapy soutěže. Trailer bude zveřejněn 5.7. v 0:00 hod. Více informací o počtu mincí zveřejníme později.

Mince: Během soutěže bude možné získávat další mince.Více informací zveřejníme později.

Nápověda: I letos budou k dispozici nápovědy. Některé se automaticky zobrazí po určeném čase od zadání úkolu, jiné si můžete koupit za mince. Více informací zveřejníme později.

Zadání soutěže: Doporučujeme si tento dokument velmi pečlivě prostudovat. Pokud budete mít nějaké otázky, posílejte nám je emailem, odpovíme.

Doporučená výbava:

  • sklenička s nožičkou
  • motouz
  • voda (nelze vyloučit, že při řešení některého úkolu se Vám bude hodit)

Datum konání soutěže: 17.7.2021

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Místa, která budete muset během soutěže navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Start soutěže: Po několika ročnících s letmým startem, jsme letos vyslyšeli volání po klasickém pevném startu s registrací a s rozdáním startovním balíčků a trackerů již před začátkem soutěže.

Vězte tedy, že start soutěže se bude konat na parkovišti Slunečná poblíž malebné Šumavské vísky Prášily. Nebude nutné zde platit parkovné, neboť obecní úřad obce Prášily nám dovolil umožnit našim soutěžícím na nezbytně nutnou dobou po startu soutěže setrvat na tomto parkovišti bezplatně. Viz: https://mapy.cz/s/kojoralobo

GPS tracker: Spolu se startovním balíčkem bude každému soutěžnímu týmu zapůjčen GPS tracker a od loňska pracujeme na zlepšení jeho funkčnosti. Více informací o trackeru v Zadání soutěže (viz. výše).

Časový harmonogram:

5:30 - 5:45 - Registrace (žádáme soutěžící, aby dorazily včas)
5:45 - 5:55 - Přivítání a rozprava
6:00 - 21:00 - Soutěž
22:00 - 22:15 - Vyhlášení výsledků
22:45 -           - Afterparty

Vyhlášení výsledků a afterparty proběhne v areálu kempu a chatek www.klasterskymlyn.cz. Organizační tým bude na tomto místě ubytován již od pátku. Pokud se chtějí ubytovat soutěžní týmy, neztrácejte čas, rezervace je třeba si řešit individuálně.

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2021
 

Přihlášení

Seznam galerií