Předchozí ročníky

 • Můžete se podívat, jaké soutěžní kódy zadávali letos soutěžící do ověřovátka (Příchozí IP adresa byla odstraněna)

  Přehled správně zadaných kodů zbavených duplictního zadání ze stejné IP je zde:

 • # Jméno týmu Datum registrace
  01 Tukdam 18.4.2017
  02 Vladcovia strachu 18.4.2017
  03 Seveřani 18.4.2017
  04 V pasti 19.4.2017
  05 MR 20.4.2017
 • Milí soutěžící.

  Jak jsme slíbili, zveřejňujeme trailer pro ročník 2017. Tento trailer obsahuje 12 mincí o celkové hodnotě 25 iqc. Polovinu z nich  můžete získat z pohodlí domova, pro druhou polovinu si musíte dojet. Stejně jako místa v soutěži, i místa pro sběr mincí se nachází výhradně na mapě soutěže. Se zveřejněním traileru jsou soutěžní kódy již na místě a budou na místě až do skončení soutěže. Jakkoli se nabízí možnost vyzvednout je až během soutěžního dne, doporučujeme tak nečinit, pokud chcete mít dost času na dokončení soutěže.

 • Start I.Questu 2017 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

  Typ soutěže: Nelineární

  Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat přímo soutěžní kód, vyčerpávající informaci jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

 • Organizační tým I.Questu pracuje na letošním ročníku ve dne v noci. Musíme se omluvit našim soutěžícím, bližší informace před startem, které měly být k dispozici měsíc před startem soutěže jsou v drobném prodlení, zveřejníme je v nejbliších dnech.

  Registrace jsou stále otevřeny, přihlásit se můžete do 5.7.2017.

  Letošní ročník opět přinese několik novinek a už nyní Vám můžeme slíbit, že letošní ročník bude velmi náročný a věříme, že i zábavný. Jako každý rok navštívíte spoustu zajímavých waypointů a budete řešit nejeden náročný úkol.

 • Postup registrace pro ročník 2017:

  Pozor RADIOKLUB změnil banku, neposílejte platbu na loňské číslo účtu!

 • Ročník 2017:

  Milí soutěžící, před námi je pátý ročník soutěže I.Quest, který se bude konat tentokrát ve středních Čechách, viz. níže mapka soutěže.

  Datum konání soutěže: 15.7.2017

  Maximální počet týmů: 30

  Startovné: 1500 Kč za tým

  Délka soutěže: 15 hodin

  Region: střední Čechy

 • Soutěže se účastní tým sestavený maximálně z pěti osob ve věku minimálně 15 let. Tým smí pro potřeby soutěže použít libovolné množství dopravních prostředků (zvíře jako dopravní prostředek nedoporučujeme, neboť zatímco vozidla budou označena zalaminovanou cedulkou s logem soutěže, zvířata budou cejchována).

 • Ve Velkém Depotu získali soutěžící následující indicie:

  Milí soutěžící, na cestě do cíle I.Questu Vám zbývá navštívít poslední waypoint a na něm vyřešit závěrečný úkol, ke kterému jak doufáme jste již nashromáždili spoustu informací s otazníčkem.

  Ale jak se tam dostat? indicie10-2p.png Vás tam dovede.

  Deadline 60 min. Pro tento úkol existuje 1 nápověda.

  Pro plné rozlišení klikněte na obrázek níže:

 • Po dosažení soutěžního kódu v Bechyni, získali soutěžící ve WR následující informaci:

  Než opustíte první rozptylový prostor bývalého bechyňského vojenského letiště, nezapomeňte si vyzvednout u přítomného organizátora věcnou indicii, která Vám napoví kam pokračovat v soutěži dál. K vyzvednutí indicie potřebujete znát heslo: "4401 nemá jadernou výzbroj", bez něj Vám indicii nevydá.

  Deadline 90 min. Pro tento úkol existuje 1 nápověda.

 • Naši soutěžící se ocitli v Bechyni v prvním rozptylovém prostoru - tedy v místě bývalého úkrytu vojenského letectva. V areálu je 12 hangárů, z nichž některé nám otevřeli. Do prvního hangáru hned vpravo za branou jsme nainstalovali zadání dalšího úkolu, ceduli s tabulkou, ze které vyplývalo, co je předmětem úkolu. Ve WR našli soutěžící následující informaci:

 • Po týdení odmlce (dovolená) přináším další díl seriálu analýz I.Questu 2015. Tentokrát pokračujeme u kaple sv. Rozálie u Borovan nedaleko Bernartic, kamž cestující dorazili naposledy a museli se poprat s nalezením kamenů s vygravírovaným kódem ve studánce opředené pověstí o léčivé vodě.

  Po úspěšném získání soutěžního kódu, čekaly na soutěží další, neméně zajímavé indicie:

 • Po rozluštění včelí navigace a vrtivého tanečku dorazili soutěžící ke starému dubu, na kterém byla poněkud brutálně SP páskou připoutaná ta malá uličnice včelka Mája. Na kyblíku s medem držela soutěžní kód a po jeho zadání získali soutěžící další indicii, tentokrát naši oblíbenou básničku, která měla vypovídat o jedné legendě.

  "Ne biskupem
  leč císařem se stal.
  I země české králem.
  Jsa nezkušen
  hned rádce uvítal.
  Jen dočasu. Ne stále.

 • Posuneme se v soutěži dál. ROB 80 přivedl soutěžící do Chvaletic, kde probíhal jednak mincovní quest s kravičkami, ke kterému se vrátíme později, ale především bylo třeba rozluštit tajemství včelího úlu. O něco větší než standardní imitace včelího úlu měla v sobě ukrytý strojek z Merkuru, jejímž sestrojováním a programováním strávil Kája nespočet bezesných nocí. Díky důmyslnému mechanismu, respektujícímu měnící se postavení slunce a síle neodymových magnetů jsme dokázali vytvořit robotickou včelku, která předvádí včelí taneček.

 • V Modlešovicích, po nalezení BT vysílače, dostali soutěžící další indicii:

  "Nyní nastal čas použít přístroj, který jste obdrželi na startu, a který nese označení ROB 80. Právě s pomocí tohoto přístroje můžete najít další waypoint.

  Když správně naladíš slyšet bys MOH (Dosah vysílače je i 30km).

  Pokud by se vám nepodařilo zachytit signál na místě, skočte si do Skočic a zkuste štěstí tam.

  Deadline 120 min. Pro tento úkol existuje 1 nápověda."

Stránky

Přihlášení

Seznam galerií