Vážení soutěžící,

Jak jsme slíbili přinášíme Vám Trailer pro ročník 2019. Loni jsme zaznamenali určitou míru nespokojenosti se zvukovou stopou, proto jsme se letos rozhodli ke zvuku přistoupit zcela novým způsobem. Ještě rádi budete vzpomínat na náš "zpěv" z loňska.

V Bližších informacích před startem jsme uvedli chybný údaj, součet mincí neseděl, nebyl to záměr, nýbrž chyba. Takže upřesňujeme:

Trailer obsahuje informace, ze kterých můžete získat přímo 5 soutěžních kódů. Jeden z nich je za 2 iqc, ostatní jsou po 1 iqc (celkem tedy 6iqc z tepla domova).
Dále pak obsahuje informace na základě kterých můžete získat 7 soutěžních kódů někde v terénu. Kde je to možné, upozorňujeme na tyto soutěžní kódy cinknutím. Jeden z těchto soutěžních kódů je za 3 iqc (jedná se o úkol, který jste již mohli řešit před soutěží v řadě T), všechny ostatní jsou opět za 1 iqc (celkem tedy 9 iqc pro které si musíte dojet). Všechna místa těchto soutěžních kódů jsou na mapě soutěže.

U jedné z mincí, za kterou musíte cestovat, bude třeba si naplánovat správný čas, neboť je mince svým způsobem asistovaná. Rezervujte si hodinu času a nesnažte se ho prosím zkracovat, nebude to možné.

Z časových důvodů striktně nedoporučujeme hledání trailerových mincí během soutěže, ale možné to bude. Více informací o mincích v traileru naleznete v Zadání soutěže.

Stejně jako loni můžete použít naše ověřovátko, prosíme Vás o vyplnění jména týmu.

http://wr.i-quest.cz/checker/

Zároveň nás potěší, pokud nám během Vašeho luštění traileru budete referovat, jak Vám to jde, co jste už rozluštili a s čím se trápíte. Nepohrdneme ani Vašimi fotkami či videem z řešení traileru, či cestami za mincemi. Všechny informace, které nám sdělíte samozřejmě považujeme za důvěrné. :-)

Pokud máte jakékoli organizační otázky, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu. Přejeme příjemnou zábavu a těšíme se s Vámi na soutěžní sobotu.

OPRAVA: Jako v minulých letech, jsme i letos zůstali lidmi a nikoli stroji ... Identifikovali jsme drobnou chybičku v traileru. Na záběru, kde má Kája za uchem kartu - není tato příliš dobře vidět a navíc je to špatná karta. Správná karta za Kájovým uchem je srdcová pětka. Omlouváme se za způsobené potíže.

 

Zlobí nás youtube. Video najdete zde: https://youtu.be/Nbr0L0gPnks nebo zde: Trailer 2019.

Přihlášení

Seznam galerií