Mapa závodu:

I.Quest se ve svém zahajovacím ročníku 2013 koná v okolí královského města Písek a soutěž bude probíhat pouze v rozsahu zveřejněné mapky.

Soutěžícím doporučujeme seznámit se s mapkou a dostatek času před začátkem soutěže využít ke studiu místních zajímavostí, slavných osobností, historie i současnosti a obecně oblasti v níž se I.Quest odehrává.

Start závodu:

Kdy: sobota 20.7.2013
Kde: Písek, U Vodáka
GPS: 49°18'35.462"N, 14°10'28.679"E

Program:
5:00 – 5:30: Prezence
5:30 – 5:45: Rozprava
6:00: Start závodu
21:00: Konec závodu
22:00:

Vyhlášení výsledků, grilování, afterparty

Průběh závodu:

I.Quest je automobilová orientačně-šifrovací soutěž ovládaná pomocí webového rozhraní.

Během prezence obdrží všechny týmy přihlašovací údaje do systému soutěže, kde budou zadávat soutěžní kódy a odkud budou získávat indicie, nápovědu a pod.

Soutěžní kód, který budete muset získat, může mít nejrůznější podoby, např: štítek s kódem, bluetooth maják, wifi síť, QR kód, místní označení (nápis apod.) a další. Z povahy nebo vyobrazení soutěžního kódu by však mělo být patrné, že se vztahuje k I.Questu, případně bude logem I.Questu přímo označen. Není tedy nutné zkoušet zadávat všechna čísla nebo nápisy z plakátů u cest, apod.

Soutěžícím se také doporučuje využít možnost mít neomezené množství "přátel na telefonu".

Ubytování:

Soutěžícím doporučujeme zejména v sobotu večer přespat na místě. Bude zajištěn prostor pro postavení stanu a zaparkování auta za přijatelné náklady. Pro přenocování z pátku na sobotu se pokusíme zajistit chatky, případně penzion/hotel někde v Písku. S žádostmi o rezervaci ubytování z pátku na sobotu nás prosím ihned kontaktujte.

V případě dalších otázek nás kontaktujte na emailu info@i-quest.cz

Registrované týmy:
Viribus Unitis
Kozáci
BBB
Kafky
Praha
Petřínští a spol.
MR
Dlouhý, Široký, Krátkozraký a ti druzí
Mrkev v Radiátoru
D-F
Simply Never

 

Přihlášení

Seznam galerií