Letos splníme sny všech, kdo chtějí hrát už během roku. Kdo hrát během roku nechce, nebude v soutěži příliš znevýhodněn, ale přesto doporučujeme začít řešit I.Quest co nejdříve. Do letošního ročníku jsme se rozhodli zapojit TŘI sociální sítě a stručné heslo, Zodiac je zpět.

Zůstává i tradiční způsob úkolů během roku, kterému přezdíváme "sběrné suroviny". Chceme Vás tedy ujistit, že tato aktivita může probíhat i v letošním ročníku a pro jistotu upřesnit pravidla, neboť loni došlo alespoň u jednoho týmu k nesprávnému porozumění.

Jak jistě víte, I.Quest pořádáme od roku 2013 a během každého ročníku umístíme do terénu nemalé množství frézovaných štítku, zalaminovaných QR kódů, případně různých jiných artefaktů. Zatímco po prvním ročníku I.Questu jsme naprostou většinu těchto věcí poctivě uklidili, od té doby ročník od ročníku jsme v tomto úsilí línější a línější.

Napadlo nás tedy zabít dvě mouchy jednou ranou a z úklidu udělat zábavu. Pokuste se v terénu najít fyzické pozůstatky I.Questu a budete za ně oceněni velmi drobnými mincemi pro další ročníky. Maximum možného zisku pro jeden tým je letos opět 0,6 iqc, přičemž naše sběrné suroviny se třídí a vyplácí, dle následujícího ceníku:

Fotografie z místa před odstraněním + vrácený zalaminovaný kód, nebo kód ve formě nálepky - 0,1 iqc
Fotografie z místa před odstraněním + vrácený kovový(frézovaný) štítek, případně jiná fyzická věc jako pozůstatek předchozích ročníků - 0,2 iqc.

Během tohoto snažení máte mimo jiné příležitost podívat se na místa, která ani během soutěže samotné žádný tým dosud nenavštívil.

Pokud máte pocit, že už je vše sesbírané, tak my máme bezpečné informace z terénu, kde pozůstatky soutěže stále jsou.

Přejeme šťastný lov!

Organizační tým I.Questu
Radioklub OK1KPI Písek

 

Přihlášení

Seznam galerií