Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Letos splníme sny všech, kdo chtějí hrát už během roku. Kdo hrát během roku nechce, nebude v soutěži příliš znevýhodněn, ale přesto doporučujeme začít řešit I.Quest co nejdříve. Do letošního ročníku jsme se rozhodli zapojit TŘI sociální sítě a stručné heslo, Zodiac je zpět.

Za úkoly během roku. Za tyto úkoly můžete získat až 2 iqc. Dále budeme během roku zveřejňovat něco, jako byl loni první trailer - tentokrár ve formě videí odkazující na místa, která můžete navštívit - za tuto část můžete získat až 5 iqc. A nakonec tradičně před soutěží vyjde klasický trailer, ve kterém budou přímo vykoukatelné kódy a z něj můžete získat opět až 5 iqc. Aby nebyly zásadně znevýhodněny týmy, které zkrátka na řešení během roku nemají čas, připravili jsme následující. Minimální počet mincí, který můžete získat před soutěží, jsou 2 a maximální počet je 10. Tedy 2 iqc bude mít na startu soutěže každý i ten, kdo jich získal méně než 2 a maximální počet bude 10 i pro ty, kdo získali 12.

Soutěžní kódy nám zašlete nejpozději v pátek před soutěží do 20:00 hodin a my Vám mince zadáme přímo do WR. Nebude je tedy třeba v soutěžní den přepisovat. Dalším prvkem je, že ty úkoly během roku (za které bude možné získat až 2 iqc) mají deadline a to do vydání traileru. Tyto soutěžní kódy tedy pošlete dřív, pokud chcete získat mince, neboť v den zveřejnění traileru také zveřejníme řešení těchto úkolů. Důvodem opět je, aby i týmy, které úkoly nevyřešily měly před soutěží stejný level informací jako ostatní.

K získaným mincím pro jistotu příklady: Zaslal jsem orgům nejpozději s trailerem (případně v pátek před soutěží do 20:00):
    
3 soutěžní kódy - v den soutěže budu mít ve WR 3 iqc.
0 soutěžních kódů - v den soutěže budu mít ve WR 2 iqc.
12 soutěžních kódů - v den soutěže budu mít ve WR 10 iqc.

Příklad je zjednoušený na situaci 1 kod = 1 iqc. Ono to tak ale není, některé kódy (konkrétně z části během roku) jsou pouze za 0.5 iqc, ve skutečnosti bude možné získat 14 soutěžních kódů v celkové hodnotě 12 iqc a z nich dostanete maximálně 10.

Štítky - vyslyšeli jsme poptávku některých týmů po hledání štítků na místech, které máte navštívit. Proto letos máte na vybranou. Buď nám pošlete fotografii týmu na místě, které máte navštívit, nebo na místě hledejte štítek, ale i tento nám vyfoťte. Za zmizení štítku neneseme odpovědnost a není v našich možnostech příliš pravidelně štítky kontrolovat, přeci je letos soutěž trochu z ruky. Pokud tedy štítek nemůžete najít, zavolejte nám a případně se na místě vyfoťte.

Zůstává i tradiční způsob úkolů během roku, kterému přezdíváme "sběrné suroviny". Chceme Vás tedy ujistit, že tato aktivita může probíhat i v letošním ročníku a pro jistotu upřesnit pravidla, neboť loni došlo alespoň u jednoho týmu k nesprávnému porozumění.

Jak jistě víte, I.Quest pořádáme od roku 2013 a během každého ročníku umístíme do terénu nemalé množství frézovaných štítku, zalaminovaných QR kódů, případně různých jiných artefaktů. Zatímco po prvním ročníku I.Questu jsme naprostou většinu těchto věcí poctivě uklidili, od té doby ročník od ročníku jsme v tomto úsilí línější a línější.

Napadlo nás tedy zabít dvě mouchy jednou ranou a z úklidu udělat zábavu. Pokuste se v terénu najít fyzické pozůstatky I.Questu a budete za ně oceněni velmi drobnými mincemi pro další ročníky. Maximum možného zisku pro jeden tým je letos opět 0,6 iqc, přičemž naše sběrné suroviny se třídí a vyplácí, dle následujícího ceníku:

Fotografie z místa před odstraněním + vrácený zalaminovaný kód, nebo kód ve formě nálepky - 0,1 iqc
Fotografie z místa před odstraněním + vrácený kovový(frézovaný) štítek, případně jiná fyzická věc jako pozůstatek předchozích ročníků - 0,2 iqc.

Během tohoto snažení máte mimo jiné příležitost podívat se na místa, která ani během soutěže samotné žádný tým dosud nenavštívil.

Pokud máte pocit, že už je vše sesbírané, tak my máme bezpečné informace z terénu, kde pozůstatky soutěže stále jsou.

Přejeme šťastný lov!

Organizační tým I.Questu
Radioklub OK1KPI Písek

 

Přihlášení

Seznam galerií