Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Indicie 1:

Odevzdejte (velkýmu fousatýmu) organizátorovi Houbovi čtyřlístek.

Pokud tým využil mince, mohl získat stejný text jako text v zadání:

Odevzdejte (velkýmu fousatýmu) organizátorovi Houbovi čtyřlístek.

Řešení: Cílem tohoto úkolu bylo ODEVZDAT čtyřlístek - tedy jednou možností bylo vypravit se na trávníky a hledat jetel s drobnou degenerací, další možností bylo přinést jeden výtisk oblíbeného dětského komiksu s Myšpulínem, Fifinkou, Bobíkem a Pinďou. Další možností je čtyřlístek namalovat na papír a vystříhnout. Zkrátka šlo o fyzické odevzdání čtyřlístku. Čtyřlístek na displeji mobilu by nebyl uznán, neboť to není čtyřlístek, to je mobil.

Je pravda, že při vymýšlení tohoto úkolu jsme se hádali dlouho, než jsme došli k nějakému akceptovatelnému závěru. Poslední quest měl zároveň spojitost s mapkou soutěže, která byla pro letošní ročník zadána právě ve tvaru čtyřlístku.

To je tedy z letošního I.Questu všechno. Soutěž neproběhla přesně tak, jak jsme ji plánovali a proto pro příští ročník zkusíme vymyslet něco lepšího.

Ještě jednou prosíme týmy o zveřejnění reportáží, či zaslání feedbacku

Naše stránky navštěvujte i nadále, neboť v následujících dnech, týdnech a měsících zveřejníme přehled úkolů a šifer v komplexní podobě .pdf a zejména se snad konečně dostanu k videím, kterých jsme natočili požehnaně a jsou určitě zábavná.

Tak příští rok na dalším ročníku!

Rubrika: 

Přihlášení

Seznam galerií