Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

FAQ 2023

Dotaz na schéma soutěže:
Q: Při ověření míst prvního traileru, jakým způsobem máme ověřovat trailer?

A: Na každé místo máte tři pokusy. Ověřujte před cestou nejlépe TG nebo emailem. Formát žádosti o ověření, je místo (číslo místa, viz. titulky prvního traileru), GPS souřadnice a co tam chcete fotit (vzhledem k zadání v titulkách prvního traileru).

Q:Jsou v prvním traileru informace, které nám pomůžou v soutěžI?

A: Tak oblast traileru je podmnožinou oblasti soutěže, nicméně cílem prvního traileru je odhalit místa k navštívení pro zisk mincí, cílem prvního traileru není dávat zásadní informace k soutěži.

Q: Mám prosím dotaz k tomu schématu hry. Znamená to, ze když nezadané správně úkoly b,c,d nemůžeme dělat E?

A: Díky, skvělý dotaz. Ano přesně tak ... na schématu jsou úkoly, tzn.po startu soutěže dostanete zároveň úkoly B,C,D ... a teprve až všechny tyto vyřešíte, dostanete nový úkol E. Deadline je tím pádem logicky součet předpokládaných deadlinu k úkolům B+C+D. Podobná situace je dále ... po E, získáte úkoly F,G,H a po H I ... a teprve po jejich splnění se objeví další úkol J.

Q: Úkol ve druhém traileru, kde jsou barvy RBG určitě souvisí s přístrojem RBGT, ale nedaří se nám najít souvislost.
A: Není vyloučeno, že pořadí barev v úkolu s tabulkou a čísly a nápisy tří nebo čtyř písmen s přístrojem RBGT nijak nesouvisí a organizační tým si této podobnosti ani nevšiml.

Q: Je někde mapa soutěže? V popisku je, že bude upřesněna později. Kdy asi tak?
A: Mapa již je finální, na hlavní stránce odkaz. Menší mapa byla součástí prvního traileru, ale hlavní mapa zůstala stejná, nakonec nebyl důvod ji měnit. Finální mapa je vždy součástí Bližší informace před startem. Za neaktualizovaný popisek se omlouváme.

Komentáře

No Avatar
zb on So, 07/01/2023 - 13:00

je někde mapa soutěže? v popisku je, že bude upřesněna později. kdy asi tak?

No Avatar
iqadmin on Pá, 07/07/2023 - 09:47

Mapa již je finální, na hlavní stránce odkaz. Menší mapa byla součástí prvního traileru, ale hlavní mapa zůstala stejná, nakonec nebyl důvod ji měnit.
Finální mapa je vždy součástí Bližší informace před startem.

Přihlášení

Seznam galerií