Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Ročník: 

Start I.Questu 2016 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Lineární

Počet waypointů: 12 + závěrečný úkol v místě posledního waypointu

Deadline: Ano, nastavený pro každý úkol zvlášť, v rozmezí 30 - 180 minut.

Mince: Ano, celkový počet mincí, které lze získat: 3

Nápověda: U několika úkolů automatická, v pozdější fázi soutěže pouze za minci, ke každému z úkolů je definována jen jedna nápověda.

Pomocný waypoint / indicie (označený otazníčkem) - bude jenom jeden(na)

V minulých ročnících jsme zadání soutěže zveřejňovali až při prezenci, jako součást startovního balíčku. Letos uděláme změnu a zadání soutěže Vám poskytneme nyní, v rámci bližších informací k aktuálnímu ročníku: Zadání soutěže 2016

Seznamte se s dokumentem a pokud nebudete něčemu rozumět, rádi zodpovíme všechny otázky během rozpravy.

Doporučená výbava: Doporučenou výbavou pro letošní ročník I.Questu je vědro a dalekohled.

Za standardní výbavu, která se Vám bude hodit v libovolném ročníku, pak samozřejmě považujeme zařízení schopné se připojit k internetu prohlížečem, a to ideálně počítač, zařízení schopné přečíst různé typy čárkových kódů (QR, Aztech, atd.), zařízení schopné zjistit přítomnost a jméno BT vysílače a Wifi sítě. Protože je I.Quest zároveň i orientační soutěž v terénu, může se Vám v kterémkoli ročníku hodit i GPS nebo kompas či buzola. Soutěžící musí být připraven kromě jízdy dopravním prostředkem i na prodírání se náročnějším terénem nebo koupání ve vodě, aniž bychom museli takové skutečnosti explicitně připomínat před každým ročníkem.

Občerstvení v rámci startovného: Na startu soutěže bude připravena snídaně, kafe, čaj, pečivo, standardní aditiva ...
Občerstvení mimo rámec startovného: Týmy si do 15.6. mohou rezervovat večerní raut na Onom Světě v ceně 350,- za osobu. V této době nebude restaurace na Onom Světě vařit jídla na objednávku.

Mapa: Pro jednodušší orientaci jsme již při vyhlášení ročníku zveřejnili informaci o tom, že všechny waypointy soutěže se nachází výhradně v oblasti mapy:

Trailer 2016:

 

Ostatní již známé skutečnosti:

Datum konání soutěže: 16.7.2016

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým (I.Quest je nekomerční soutěž, pokud nebudou vyčerpány všechny prostředky z vybraného startovného, podpoříte činnost radioklubu OK1KPI)

Délka soutěže: 15 hodin

Region: jižní a střední Čechy

Start soutěže: Onen Svět
GPS: N 49°33.548', E 14°14.282'

Areál v Onom Světě bude hostit ročník I.Questu 2016. Má to ovšem určité podmínky a náležitosti, proto prosím věnujte důraznou pozornost následujícím informacím.

Parkoviště, stanoviště: Protože v areálu není dostatek parkovacích míst, VŠICHNI soutěžící umístí jak na startu, tak po skončení soutěže svá vozidla na tomto pozemku, který nám laskavě zapůjčil ZD Kovářov:

https://mapy.cz/s/rxaJ

Na tomto pozemku si můžete i postavit stany.

Organizátoři I.Questu zajistili pro soutěžící snídaňový raut, který bude probíhat na startu soutěže od 5:00 a který máte v ceně startovného.

Co se týče večerního menu, je třeba nejpozději do ukončení registrace (tedy 15.6.2016) udat počet osob, které se hodlají zúčastnit večerního rautu pořádaného provozovatelem restaurace Onen Svět:

Večerní raut 21.30 až 23.30
Grilovaná vepřová kýta, zelný salát, kyselé okurky, hořčice, křen, pečivo.
Cena za osobu 350,-Kč

Je třeba upozornit, že jiné jídlo (a'la karta) nebude v tuto dobu k dispozici, restaurace nemá kapacitu vařit adhoc pro takový počet osob, které navštíví I.Quest. Nápoje si samozřejmě budete moci objednávat volně. Nahlašte nejpozději do 15.6.2016 počet osob pro raut, částka bude vybírána zvlášť během prezence, večerní raut není v ceně soutěže.

Doporučené ubytování: Ubytovat se můžete dokud bude volno přímo v penizonu na Onom Světě (organizátoři I.Questu nezajišťují), nebo si můžete postavit stan zadarmo na místě parkoviště / stanoviště viz. níže. Na daném pozemku, který máme zapůjčený je třeba udržet čistotu, ať jej po skončení soutěže můžeme "vrátit" v původním stavu, tedy uklizený, bez odpadků, apod.

05:00 - 05:30 - Prezence / Snídaně
05:30 - 05:45 - Rozprava
06:00 - 21:00 - Čas závodu
22:30 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
22:45 - 01:00 - Afterparty

Pozornost věnujte také pravidlům soutěže, které si důkladně prostudujte: Pravidla I.Questu.

Organizační tým přeje všem soutěžícím hodně štěstí.

Komentáře

No Avatar
icu on Ne, 05/29/2016 - 10:03

Tak dokud není potřeba horní sání, tak to půjde ;)

No Avatar
iqadmin on Po, 05/30/2016 - 06:44

Díky za comment. :)

Přihlášení

Seznam galerií