Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Start I.Questu 2017 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat přímo soutěžní kód, vyčerpávající informaci jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Trailer: V pondělí 3.7. zveřejníme trailer k letošnímu ročníku. Novinka je, že letos budete moci získat významné množství mincí přímo z traileru. Trailer bude obsahovat informace k možnému zisku 12 mincí, které budou mít různou hodnotu. Celkově tak budete moci získat 25 iqc před startem soutěže. Mince v traileru budou dvou typů: Polovinu mincí můžete získat přímo z traileru (jejich celková hodnota bude 13 iqc) a pro druhou polovinu si budete muset dojet (jejich hodnota bude 12 iqc). Kódy na těchto místech budou k dispozici již při zveřejnění traileru a proto doporučujeme, abyste si je vyzvedli již před začátkem soutěže. Kódy budou samozřejmě na místě i v průběhu soutěže.

Mince: Kromě trailerových mincí, bude možné získat jednu minci o vyšší hodnotě ještě během soutěže, ale nebude snadné ji získat. V každém případě doporučujeme získávat mince z traileru, budete je potřebovat. 

Nápověda: Nápovědy budou letos pouze za mince. Každý úkol může mít 0 - 4 nápovědy, které budou mít různou hodnotu (max. 4 iqc). Hodnota nápovědy ve většině případů odpovídá předpokládané hodnotě informace, kterou získáte. Poslední úkol nemá definovanou žádnou nápovědu. Celková cena všech nadefinovaných nápověd v soutěži je 57 iqc.

Zadání soutěže: V letošním ročníků je několik novinek, zejména v principu chápání schématu soutěže, proto si zadání soutěže velmi pečlivě prostudujte. Případné otázky zodpovíme během rozpravy. Klikněte pro otevření souboru:

Náročnost soutěže - Podle našich simulací předpokládáme, že letošní ročník bude obtížnější dokončit než loňský. Proto se opravdu dobře připravte, získejte co nejvíce mincí a vzhledem k formátu soutěže zvažte nejoptimálnější konfiguraci týmu, vozů a přátel na telefonu.

Doporučená výbava: Kromě obvyklého vybavení patří do letošní doporučené výbavy následující propriety:

  • plyn do zapalovače nebo CO2 hasící přístroj
  • powerbanka
  • geologické kladívko

WR (webové rozhraní): Novinkou ve WR je možnost zobrazit si schéma soutěže, viz. Zadání soutěže (výše)

Zázemí soutěže: Pro účely letošního ročníku I.Questu budeme mít od pátečního večera (příjezd od 18:00) do neděle pronajmutou Sokolovnu v Tetíně, včetně přilehlého pozemku. Naší soutěžící mohou využít tělocvičnu pro přespání (do tělocvičny je povolen vstup pouze v přezuvkách nebo ponožkách), pozemek pro postavení stanů, či parkování, v sokolovně jsou toalety i sprchy. Kuchyňka a menší společenská místnost bude pravděpodobně vytížená organizátory a podporou. Pokud nemáte v plánu spát v tělocvičně ani stanu, potom bude třeba, abyste si zajistili luxusnější ubytování ve vlastní režii.

Občerstvení: Po loňkém fiasku na Onom Světě jsme se rozhodli k odlišnému formátu. Veškeré občerstvení pro letošní ročník bude v naší vlastní režii, garantem kvality je Houba a jeho tým. Připravili jsme pro Vás následující:

Sobota ráno: Snídaně, kterou máte v ceně startovného. Houba snídaně bude podobná jako v minulých ročnících a ve které nebude chybět oblíbený babiččin rybízový koláč, domácí marmelády a křepelčí vajíčka z Houbova vlastního chovu.

Sobota večer: Po skončení soutěže bude v místě vyhlášení výsledků (tedy v Sokolovně v Tetíně)  Houbův tým pořádat raut. Cena na osobu bude 350,- Kč a každý tým musí nahlásit počet osob do 5.7.2017 z důvodů sizingu.

Čeká na vás výběr z: grilovaná kuřata,  maso z prasečích ocásků, grilované klobásy, dva druhy steaků. 
Přílohy: Brambory nebo chleba
Saláty: zeleninový (rajče, paprika, okurka, balkánský sýr, krutony), salát z bílého zelí s kmínem, salát z bílého zelí s paprikou a salát z červeného zelí s majonézou

Mimo předem objednaného rautu bude v Tetíně možné zakoupit na místě plechovková Plzeň za 30 kč, běžné druhy nealko nápojů. Pro páteční večer bude k dispozici občerstvení typu grilované klobásy, pečivo, které budou naceněny za porci, bez nutnosti předchozí objednávky. Pokud to průběh soutěže umožní není vyloučena nabídka dalšího občerstvení v průběhu soutěže.

Shrnutí: Snídaně zdarma, Sobotu večer raut - nutno objednat - cena 350,-, pivo a nealko zvlášť, další pokrmy zvlášť.

Mapa: Pro jednodušší orientaci jsme již při vyhlášení ročníku zveřejnili informaci o tom, že všechny místa, které budete muset během soutěže navštívit, se nachází výhradně v oblasti mapy:

Ostatní již známé skutečnosti:

Datum konání soutěže: 15.7.2017

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Start soutěže: Sokolovna Tetín, Župní 200
GPS: N 49°57.07620', E 14°5.78182'

05:00 - 05:30 - Prezence / Snídaně
05:30 - 05:45 - Rozprava
06:00 - 21:00 - Čas závodu
22:00 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
22:45 - 01:00 - Afterparty

Pravidla a registrace:

Uzávěrka registrací: 5.7.2017

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2017
Pozor Radioklub OK1KPI má nový a transparentní účet!

Komentáře

No Avatar
VincTheSecond on St, 07/12/2017 - 16:31

Ahoj, mali by sme zaujem o vegetariansky raut, ale 350Kc sa nam zda vela.
Neponuknete alternativnu "bez masovu" cenu rautu, prosim? :-)

No Avatar
iqadmin on Čt, 07/13/2017 - 15:26

Bude mozne zakoupit takovy pokrm na miste, pripadne prispet do kasicky dle vlastniho uvazeni.

Přihlášení

Seznam galerií