Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

Intro ročníku 2019

Milí soutěžící I.Questu.

Ačkoli je teprve krátce po letošním ročníku, přinášíme Vám uričté braking news ohledně ročníku příštího.

Nejprve Vám dlužíme informace, jak organizátoři rozhodli hledně dvou návrhů, se kterými jsme Vás seznamovali během vyhlášení, a ke kterým jste nám posílali svoje náměty a názory.

Takže vězte následující: Multivehicle strategie zůstává zachována, maximální počet členů soutěžících v týmu se také nemění a zůstává na počtu 5. Co se týče doporučeného minimálního počtu soutěžících, tento navyšujeme na 3 osoby. Je to samozřejmě pouze doporučení, ale tým, který má mít šanci uspět v soutěži, by jej měl ve svém zájmu respektovat.

Co se týče multivehicle strategie, organizátoři se v dalších ročnících zaměří na to, aby použití vice vozidel nezpůsobovalo výhodu nad posádkami s jedním vozem, nebo posádkami jezdícími více vozy pohromadě.

Dále pro Vás máme další zajímavé novinky.

Ročník 2019 otevíráme již nyní, registrace jsou spuštěny.

Místa, která budete muset navštívit během soutěžního dne, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Co se týče termínu, vrátili jsme I.Quest do pevného termínu druhý víkend v červenci.

Datum I.Questu 2019: sobota 13.7.

Zároveň s časným otevřením ročníku jsme se rozhodli již v průběhu roku zveřejňovat nějaké incidie, které mohou vést k nějakým budoucím nápadům, mohou vést k získání nějakého mincovního kódu a v některých případech mohou vést i ke konkrétnímu místu někde na mapě. Pokud bude třeba někam vyrazit, budeme informovat, že je spravný čas a místo je připraveno k odhalení.

Některé tyto zveřejňované informace budou veřejné, ale o některých budou informování pouze přihlášené týmy, proto registraci neodkládejte. Na druhou stranu veškeré předsoutěžní úsilí Vám nepomůže získat žádnou závratnou výhodu nad týmy, které se příhlásí těsně před koncem registrace.

AKTUALIZACE 8.11.2018: Pro přihlášné týmy již byly zveřejněny první úkoly před soutěží ...

Doufáme, že Vás I.Quest 2019 bude bavit.

 

Přihlášení

Seznam galerií