Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

 

Milí soutěžící,

s radostí Vám oznamujeme, že I.Quest ročník 2020 byl právě vyhlášen a registrace byla spuštěna.

Datum I.Questu 2020: sobota 11.7.

Oblast soutěže: Mapu zveřejníme později, ale již nyní můžeme prozradit, že pomyslným středem mapy soutěže bude Zvíkov.

Aktualizace: Jako mapu soutěže lze použít jeden z úkolů v průběhu sezony, konkrétně tento:

Typ: nelineární

Pravidla soutěže se nemění, tedy max. 5 osob starších 15 let, libovolný počet dopravních prostředků atd. vše na co jste zvyklí, nicméně nějaké drobné změny chystáme a budete s nimi seznámeni v průběhu roku.

Stejně jako loni pro Vás připravujeme úkoly před soutěží, během roku. Za vyřešení těchto úkolů budete získávat buďto soutěžní kódy (v naprosté většině kompletní), nebo informace potřebné později (každý soutěžní kód bude znamenat určitý zlomek hodnoty mince iqc). Stejně jako v loňském ročníku, zásadní benefit z řešení úkolů během roku nebude spočívat v nominální hodnotě získaných mincí (ta bude opět spíše symbolická), ale úkoly, témata nebo místa pro Vás mohou znamenat zásadní vědomostní benefit jak pro zisk trailerových mincí, tak pro samotnou soutěž.

Úkolů bude letos méně než loni, ale mohou být náročnější. Nebudou vycházet pravidelně, ale slíbit můžeme min. 1 úkol měsíčně. Z výše zmíněného Vám naši milí soutěžící vřele doporučujeme se těmito úkoly zabývat.

Těšíme se na Vaše registrace a budeme rádi pokud nám během roku budete dávat vědět, jak se Vám daří. Velmi oceňujeme týmy, které nám zpřístupnily jejich chat na telegramu, případně google disk, atd ... Veškeré informace, které tímto způsobem získáváme, využíváme ke zlepšení naší soutěže i v dalších ročnících. Stejně tak, budeme rádi, pokud nám poělete nějaký feedback nebo reportáž z loňského ročníku, prozatím nám ji poskytl pouze jediný tým :(

Těšíme se s Vámi na další ročník a přejeme hodně štěstí a zábavy.

Organizační tým I.Questu

 

Přihlášení

Seznam galerií