Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

Zdravíme,

připravujeme pro Vás I.Quest 2021 a rozhodli jsme se pojmout trochu jiným způsobem tzv. úkoly během roku.

Jak jistě víte, I.Quest pořádáme od roku 2013 a během každého ročníku umístíme do terénu nemalé množství frézovaných štítku, zalaminovaných QR kódů, případně různých jiných artefaktů. Zatímco po prvním ročníku I.Questu jsme naprostou většinu těchto věcí poctivě uklidili, od té doby ročník od ročníku jsme v tomto úsilí línější a línější.

Napadlo nás tedy zabít dvě mouchy jednou ranou a z úklidu udělat zábavu. Pokuste se v terénu najít fyzické pozůstatky I.Questu a budete za ně oceněni velmi drobnými mincemi pro další ročníky. Maximum možného zisku na jeden tým pro jeden ročník je 0,6 iqc, přičemž naše sběrné suroviny se třídí a vyplácí, dle následujícího ceníku:

Fotografie z místa před odstraněním + vrácený zalaminovaný kód, nebo kód ve formě nálepky - 0,1 iqc
Fotografie z místa před odstraněním + vrácený kovový(frézovaný) štítek, případně jiná fyzická věc jako pozůstatek předchozích ročníků - 0,2 iqc.

Během tohoto snažení máte mimo jiné příležitost podívat se na místa, která ani během soutěže samotné žádný tým dosud nenavštívil.

Přejeme šťastný lov!

Aktualizace 1.7.2021: Žádáme soutěžní týmy, které se zúčastnily této akce s pracovním názvem sběrné suroviny, nechť nám pošlou emailem (org (at) i-quest.cz) seznam předmětů, za které hodláte uplatnit mince. Zajímá nás přesné místo, kde byl objekt nalezen, jeho fotografie, v případě poškození, nebo nejednoznačnosti video ze získávaní. Toto vše nejpozději do 15.7.2021 20:00, ale čím dříve tím lépe. Artefkaty samotné pak předáte orgům během registrace.

Organizační tým I.Questu
Radioklub OK1KPI Písek

 

Přihlášení

Seznam galerií