Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

Na této stránce budeme zveřejňovat Vaše otázky k letošnímu I.Questu a odpovědi. Pokud Vám není cokoli jasné, nebo se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nám poslat email na org@i-quest.cz

Q: Pocitaji se QR kody z loňského pražského úkolu? Pokud si dobře pamatuju, neobsahují klasický I.Q: kod, ale odkaz na web.

A: Ano, tyto QR kódy se také počítají


Q: Pevně doufám, že nebude celý letošní ročník o pitomém covidu, kterého má už každý opravdu dost… Ta mapa mi fakt zas tak vtipná nepřišla…

A: Děkujeme za dotaz. Jak říkají Cimrmani o smti: Když na ní nemůžeme, musíme si z ní alespoň dělat legraci. Jako v každém roce, snažíme se i letos, aby každý úkol byl jiný nebo co nejvíce variabilní. Každopádně můžeme potvrdit, že "Covid" neni nosné téma letošního ročníku.


Q: Jsem moc rád, že bude I.Quest, jen nám chybí úkoly během roku, dávejte postupně pár prosím.

A: Stejně jako mezi soutěžními týmy je nemalé množství takových, které úkoly behěm roku nechtějí, resp. nehodlají je řešit nebo nemají čas a nelíbí se jim, že pak přichází o mince, tak i v rámci organizačního týmu není pohled na úkoly během roku stejný. Hlavní slovo má pak manažer ročníku. Zatímco loni, byl manažerem ročníku RIK, příznivec úkolů během roku až tak, že to celé příliš zašmodrchal, letos je to Kája, jehož názor na úkoly během roku je v souladu s feedbackem, který jsme dostali, tedy poněkud rezerovovaný. Kdybychom úkoly zařadili a nic jste z nich nezískali, tak by Vás to ani nebavilo řešit. Dalším aspektem je letošní nezvyklá situace lockdownů, kdy tak tak zvládáme nějak připravit soutěž, nemožnost se scházet měla negativní vliv na celou přípravu. To vše neznamená, že úkoly během roku jsou navždy pryč, ale v letošní sezoně pravděpodobně už nebudou. Doufáme, že i tak nám zachováte přízeň.


 

Komentáře

No Avatar
zb on Čt, 07/15/2021 - 06:28

už jsme vystříkali 4 hasící přístroje a pořád nemůžeme přijít na to kde ten 1.cink v traileru :-(
nebude třeba ještě nějaký hint ? :-/

No Avatar
jojo on Pá, 07/16/2021 - 14:35

(Trochu škodolibě) Jsem rád, že jsme se na tom nesekli sami. :-)

Přihlášení

Seznam galerií