Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

I.Quest 2021

Start I.Questu 2021 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat vyčerpávající informaci  o tom, jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód, nebo náhradní soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Časový skok: Nová funkce, která umožňuje přeskočit marné čekání na deadline (nemá vliv na pořadí v soutěži). Více info zde: http://i-quest.cz/node/247

Trailer: Jako každý rok zveřejníme před soutěží trailer, který umožní získat nějaké mince přímo z videa a pro některé si dojet v rámci mapy soutěže. Trailer bude zveřejněn 5.7. v 0:00 hod. Z traileru bude možné získat 6 iqc. Na čtyři místa bude nutno dojet pro štítek a 4 kódy budou přímo vykoukatelné.

 

Mince: Během soutěže bude možné získávat další mince. Celkový počet mincí, který bude možné získat za akci sběrný dvůr, trailer a v soutěži bude 15 iqc a teorticky ještě o něco více.

Nápověda: I letos budou k dispozici nápovědy. Některé se automaticky zobrazí po určeném čase od zadání úkolu, jiné si můžete koupit za mince. Více informací zveřejníme později.

Zadání soutěže: Doporučujeme si tento dokument velmi pečlivě prostudovat. Pokud budete mít nějaké otázky, posílejte nám je emailem, odpovíme.

Doporučená výbava:

  • sklenička s nožičkou
  • motouz
  • voda (nelze vyloučit, že při řešení některého úkolu se Vám bude hodit)

Datum konání soutěže: 17.7.2021

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Místa, která budete muset během soutěže navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Start soutěže: Po několika ročnících s letmým startem, jsme letos vyslyšeli volání po klasickém pevném startu s registrací a s rozdáním startovním balíčků a trackerů již před začátkem soutěže. Nicméně nejsme schopni na tomto vzdaleném místě zřídit snídani.

Vězte tedy, že start soutěže se bude konat na parkovišti Slunečná poblíž malebné Šumavské vísky Prášily. Nebude nutné zde platit parkovné, neboť obecní úřad obce Prášily nám dovolil umožnit našim soutěžícím na nezbytně nutnou dobou po startu soutěže setrvat na tomto parkovišti bezplatně. Viz: https://mapy.cz/s/kojoralobo

GPS tracker: Spolu se startovním balíčkem bude každému soutěžnímu týmu zapůjčen GPS tracker a od loňska pracujeme na zlepšení jeho funkčnosti. Více informací o trackeru v Zadání soutěže (viz. výše).

Časový harmonogram:

5:30 - 5:45 - Registrace (žádáme soutěžící, aby dorazili včas)
5:45 - 5:55 - Přivítání a rozprava
6:00 - 21:00 - Soutěž
22:00 - 22:15 - Vyhlášení výsledků
22:45 -           - Afterparty

Vyhlášení výsledků a afterparty proběhne v areálu kempu a chatek www.klasterskymlyn.cz. Organizační tým bude na tomto místě ubytován již od pátku. Pokud se chtějí ubytovat soutěžní týmy, neztrácejte čas, rezervace je třeba si řešit individuálně.
V kempu je okénko s občerstvením, ale nelze objednat jídlo pro velkou skupinu, bez nějaké předchozí platby a záruky. V pátek večer se pokusíme domluvit na místě s obsluhou prodlouženou otevírací dobu a více zásob, ale pokud se to nepodaří, seženeme během soboty nějaké uzeniny na ohýnek, který věříme, že zařídí týmy co dokončí první.

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2021
 

Přihlášení

Seznam galerií