Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

I.Quest 2019

Start I.Questu 2019 se neúprosně blíží a organizační tým zveřejňuje slíbené bližší informace před startem.

Typ soutěže: Nelineární

Deadline: Většina úkolů má nějaký deadline. Po vypršení dostanete řešení. Řešení může obsahovat přímo soutěžní kód, vyčerpávající informaci jak úkol vyřešit anebo informaci, kde máte hledat soutěžní kód, nebo náhradní soutěžní kód. Kalkulovat tedy s pasivním čekáním na řešení se nemusí vyplatit.

Trailer: V pondělí 1.7. zveřejníme trailer k letošnímu ročníku. Stejně jako v uplynulých ročnících, budete moci získat významné množství mincí přímo z traileru. 5 soutěžních kódu bude přímo vykoukatelných, pro dalších 7 si budete muset dojet na místo.  Z časových důvodů striktně nedoporučujeme hledání trailerových mincí během soutěže, ale možné to bude. Více informací o mincích v traileru naleznete v Zadání soutěže (níže).

Mince: Kromě trailerových mincí, bude možné získat mince ještě během soutěže. V každém případě doporučujeme získávat mince z traileru, budete je potřebovat. Navíc každý tým dostane letos hned do startu soutěže od nás dárek v podobě 3 iqc.

Nápověda: Nápovědy budou letos pouze za mince. Každý úkol může mít 0 - 5 nápověd, které budou mít identickou hodnotu a to 1 iqc. Poslední úkol nemá definovanou žádnou nápovědu. Celková cena všech nadefinovaných nápověd v soutěži je 44 iqc.

Zadání soutěže: Doporučujeme si tento dokument velmi pečlivě prostudovat. Pokud budete mít nějaké otázky, posílejte nám je emailem, odpovíme na našich stránkách, ať vidí odpověď všichni soutěžící. Klikněte pro otevření souboru:

Náročnost soutěže - Podle našich simulací předpokládáme, že letošní ročník bude podobně obtížný dokončit jako loňský. Proto se opravdu dobře připravte, získejte co nejvíce mincí a vzhledem k formátu soutěže zvažte nejoptimálnější konfiguraci týmu, vozů a přátel na telefonu. Také si zvolte správnou strategii v používání mincí. Jak již bylo zmíněno, organizátoří se budou snažit, aby multivehicle strategie v tomto ročníku neměla žádnou zvláštní výhodu.

Doporučená výbava: Kromě obvyklého vybavení patří do letošní doporučené výbavy následující propriety:

  • Wok
  • Dalekohled
  • Čerstvě mletá káva
  • Zrcátka
  • Plastový lavor

WR (webové rozhraní): Stejně jako loni obsahuje WR náhled "Struktura soutěže", kterou doporučujeme používat, viz. Zadání soutěže (výše)

Datum konání soutěže: 13.7.2018

Maximální počet týmů: 30

Startovné: 1500 Kč za tým

Délka soutěže: 15 hodin

Region: Jižní Čechy

Místa, která budete muset během soutěže navštívit, se nachází pouze v oblasti mapy, viz. níže:

Start soutěže: V letošním ročníku proběhne I.Quest letmým startem. Bude to znamenat, že veškerá registrace a veškeré informace včetně přístupových údajů do WR (webové rozhraní) získají soutěžní týmy již před soutěží. Soutěž bude spuštěna v 6:00 jako obvykle. Letos nicméně vzhledem k rozloze mapy neupřesňujeme žádný čtverec, kam vede první úkol. Bude tedy na jednotlivých soutěžních týmech, jakou startovní pozici na mapě zaujmou.

Letos tedy není plánováno žádné konkrétní místo srazu ani ubytování před soutěží.

Po vyřešení druhého úkolu se soutěžící setkají s organizačním týmem a budou mít příležitost posnídat. Na místě vyhlášení výsledků bude možné opéci si buřty nebo podobně.

06:00 - 21:00 - Čas závodu
22:30 - 22:45 - Vyhlášení výsledků
22:45 - 01:00 - Afterparty

Vyhlášení výsledků a afterparty po skončení soutěže bude ve 22:00 a její místo bude zveřejněno po skončení soutěže. Na místě vyhlášení výsledků bude možné opéci si buřty nebo podobně a bude možné si zde postavit stan a přenocovat. Jinak místo nemá žádnou infrastrukturu.

Pravidla a registrace:

Pravidla soutěže naleznete zde: Pravidla I.Questu.

Postup pro registrování týmu je popsán zde: Registrace 2019
 

Přihlášení

Seznam galerií