Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

Milí soutěžící,

Jak jsme slíbili přinášíme Vám Trailer pro ročník 2020. (video samotné vyjde 22.6.2020 v 0:00)

Trailer obsahuje informace, ze kterých můžete získat přímo 4 soutěžní kódy. Jeden z nich neobsahuje prefix I.Q: ani IQ, přesto věříme, že je zcela jasné o jaký kód jde. Dále pak trailer obsahuje informace, na základě kterých můžete získat 11 soutěžních kódů někde v terénu. Kde je to třeba, upozorňujeme na tyto soutěžní kódy cinknutím, v některých oprávněných případech můžete zaznamenat dvě cinknutí k jednomu místu. Všechna místa těchto soutěžních kódů jsou na mapě soutěže. Celkový počet iqc, které můžete získat z traileru je 3,5.

Z časových důvodů striktně nedoporučujeme hledání trailerových mincí během soutěže, ale možné to bude.

Stejně jako loni můžete použít naše ověřovátko, prosíme Vás, abyste dosažené kódy opravdu zadali a vybrali Vaše jméno týmu.

http://wr.i-quest.cz/checker/

Zároveň nás potěší, pokud nám během Vašeho luštění traileru budete referovat, jak Vám to jde, co jste už rozluštili a s čím se trápíte. Nepohrdneme ani Vašimi fotkami či videem z řešení traileru, či cestami za mincemi. Všechny informace, které nám sdělíte samozřejmě považujeme za důvěrné. :-)

Pokud máte jakékoli organizační otázky, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu. Přejeme příjemnou zábavu a těšíme se s Vámi na soutěžní víkend.

Video najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=OBOsDt-KJEw

Ke stažení v originále od nás zde:

 

Přihlášení

Seznam galerií