Přihlášené týmy

 

18
 

Do startu zbývá

Anketa

Jak se Vám líbí trailer?
Bomba, nevíme co dřív hledat
100%
Nic moc, loni byl lepší
0%
Nedá se to poslouchat, hrůza
0%
Celkem hlasů: 1

Poslední komentáře

Reportáž

Po vyzkoušení I.Questu loni jsme si nenechali ujít ani letošní ročník. Bohužel vypadl řidič druhého auta a tak jsme vyrazili jen ve 4, ve vyváženém československém složení 2+2. Původní plán spát na místě pod širákem jsme po přihlédnutí k předpovědi počasí přehodnotili a opět spali v Českých Budějovicích – tentokrát však byl budíček už ve 3 ráno. Doufáme že příští rok se start posune spíše na jih :D Doporučení zkontrolovat trasu dopředu jsme pochopitelně ignorovali a tak jsme si přidali navigační rozcvičku ještě před začátkem soutěže.

I.Quest 2016 After action report

Úvod

Text je velmi dlouhý, ale chceme organizátorům i účastníkům ukázat náš způsob myšlení. Koneckonců, nejde o výhru, ale o hru samotnou.

Soutěž jako takovou jsem zaregistroval již v jejím minulém ročníku ovšem bylo již po datumu konání takže první příležitost na účast se naskytla až letos. Žádné velké nadšení ze svého okolí jsem nezaznamenal, nicméně nakonec se nám čtyřčlený tým podařilo sestavit a funkce rozdělit takto: řidič, svačinář, hrubá sílá, luštitel.

I.Quest 2016  - mini reportáž týmu MR

Předem nám dovolte znovu poděkovat celému organizačnímu týmu. Díky! Tento ročník byl pro nás snadnější než všechny předchozí, ale přesto vydařený a velmi zábavný. Je skvělé, že tato soutěž existuje a doufáme, že v tom budete pokračovat.

Pěkný den,
za tým Blesková želva zasíláme reportáž z naší první společně šifrovačky, kdy jediným naším vybavením byly dva smartphony, kybl a dalekohled :-)

Automobilová orientačně-šifrovací soutěž I.Quest pořádala v sobotu 16.7. svůj čtvrtý ročník. Cílem organizátorů bylo kromě dobře připravené a zábavné hry připravit takové podmínky, aby letos alespoň některý tým prémiově dokončil soutěž. Za spolupráce týmů, které si letos přivezly velmi schopné posádky, se tento cíl podařilo naplnit měrou takřka vrchovatou.

Kolektiv, který stál za organizací soutěže I.Quest, přidal do svého porfólia kromě nekomerční soutěže také nějakou komerční aktivitu a 11.3.2016 otevírá na Pyšelce (pro soutěžící I.Questu z roku 2014 notoricky známou restauraci) revolučně pojatou únikovou místnost Ze spárů upíra, kde má dokonce účinkovat Jan Čenský. Radioklub připravil rozhovor s jedním z Tvůrců RIKem:

Část první - reportáž ze závodu

Jelikož na těch pár šifrovačkách, které jsme jako tým absolvovali, jsme nezřídka zápasili s papírovou mapou, šifrovačka využívající GPS navigaci pro nás byla jasná volba. K našemu čtyřčlenému komandu z Blavy jsme získali ještě člověka znalého jižních Čech a mohli jsme se připravovat na den D.

Přihlášení

Seznam galerií