Přihlášených týmů

15
 

Do I.Questu 2024 zbývá

Poslední komentáře

Rubrika: 

FAQ 2024

Q: Upřímně, měl jsem OK1KPI za společnost slušných lidí. A vy teď nutíte své soutěžící chodit na stará kolena hned na tři sociální sítě.
To ty úkoly nemůžete zveřejňovat nějak lidsky?

A: Dejme tomu, že to činíme s nějakým záměrem, o kterém si s vámi po soutěži rádi popovídáme. Samozřejmě chápeme, že to může někomu způsobovat potíže, spíše s nějakou zásadovostí, nebo nechutí k těm firmám. Ale zase založit fakový email a lognout se tam, nebo říct někomu ze znamých, kdo ty služby používá, aby vám zkopíroval (v tomto případě obrázek) přeci není neřešitelné.

Q: Píšete, že potřebujeme tři sociální sítě a stručné heslo, Zodiac je zpět . Nevíme jak použít heslo a k čemu otevírá přístup.

A: Díky za feedback. Příště bychom pravděpodobně již nepoužili tak lehkomyslně pojem "heslo", ale napsali bychom něco jako motto, nebo téma ročníku.

Q: U Zodiacova videa "Řešeto" se píše, že mladší oběti je 23 a starší 21. Má to nějaký význam pro luštění, nebo se jedná o chybu?

A: Novinář, který to napsal, udělsl překlep ve věku, mělo být 24+ a žádný z editorů si toho nevšiml. Děkujeme za postřeh a omlouváme se.

Q: Jsou mince/štítky z úkolů behěm roku také na mapě soutežě?

A: Ano, pokud se nebavíme o sběru, který je z minulých ročníků a logicky jinde, pak všechny místa zadané pro ročník 2024 se nachází na zveřejněné mapě soutěže.

Q: Letos vlastně nemá smysl "sběr" když je limit iqc před soutěží 10 iqc, nebo?

A: Ohledně limitu mincí před soutěží - tedy 10 iqc - tak do tohoto limitu se nepočítá tzv. sběr - tedy 0.6 iqc za staré štítky a další propriety můžete i nadále získat nad limit 10 iqc.

Komentáře

No Avatar
zb on Út, 04/02/2024 - 07:37

zdravíme všechny a máme pár otázek:
jestli vše dobře chápeme, tak do vydání traileru je možné získat 2 mince z šifer a dále do startu soutěže je možné získat 5 mincí z videí a 5 mincí z traileru.
- ta videa odkazují na fyzická místa kde najdeme fyzické kódy nebo se na těch místech máme jen vyfotit? nebo je to kombinace? v informacích na webu píšete, že jsou dva kódy již umístěné. jsou tedy jen dva nebo je to stará informace a je jich umístěno již pět ačkoliv videa jsou zatím jen čtyři?
- není nám jasné, zda musíme použít všechny tři sítě nebo jsou všude stejné info a stačí jedna popřípadě dvě. nikdo z našeho týmu nemá Instagram a ani nemá chuť si ho pořizovat neboť se bojí, obrázků "celebrit" s pávem, kohoutem atd. Bohatě stačí, co běhá po fb
- budou sociální sítě třeba i během soutěže?

chápu, že není lehké vymýšlet každý rok celou novou soutěž, ale přijde nám to letos poněkud překombinované. nicméně se ještě stále těšíme :-)

No Avatar
iqadmin on Čt, 04/04/2024 - 19:58

Ahoj brouci,

Omlouvám se za pozdní odpověď, čerpám dovču.

Řeknu Vám totéž, co všem ostatním:

Historie indicií byla:

vyšla první zodiacova šifra
vyšla napověda k prvni zodiacově šifře
vyšla druhá šifra
vyšla nápověda k druhé zodiacově šifře
poskytli jsme informaci, že už jsou v terénu dva štítky (myšleno z těchto dvou šifer)
Vyšel proslov Zodiaca
Vyšlo první video
Vyšlo druhé video
Vyšla třetí zodiacova šifra
Vyšla nápověda k třetí zodiacově šifře
Vyšla čtvrá zodiacova šifra
Vyšlo třetí video
Vyšlo čtvrté video

Ze 4 zodiacových šifer můžete získat 4 štítky, pokud je vyfotíte v terénu, nebo sebe a registrujete u manažera ročníku do 12.4.

Ze 4 videí máte možnosti získat 5 štítků, pokdu je uplatníte do pátku 26.4. 20:00.

Dalších 5 soutěžních kódů můžete získat z traileru, který vyjde 12.4. a budou přímo vykoukatelné, není třeba už nikam jezdit a také je musíte uplatnit do 26.4.

A až tohle všechno uděláte, získáte min. 2 iqc maximálne 10 iqc.

Ano souhlasíme, že: úkoly během roku jsou poněkud příliš komplikované a příliš intenzivní a slibujeme, že už se to nebude opakovat.

RIK

No Avatar
zb on Ne, 04/07/2024 - 09:18

ahoj,
díky za přehled. trochu to osvětlilo situaci.

zb

No Avatar
Mirek Ther on Pá, 04/12/2024 - 20:17

Je to tak, že vyluštění Z408 nevedlo nikam?

No Avatar
jojo on Ne, 04/14/2024 - 16:08

Samotné řešení asi ne. A to jsme s tím zkoušeli věcí... :-)

No Avatar
iqadmin on Út, 04/16/2024 - 09:29

Jak to myslis nikam?

Přihlášení

Seznam galerií