Rubrika: 

FAQ 2024

Q: Upřímně, měl jsem OK1KPI za společnost slušných lidí. A vy teď nutíte své soutěžící chodit na stará kolena hned na tři sociální sítě.
To ty úkoly nemůžete zveřejňovat nějak lidsky?

A: Dejme tomu, že to činíme s nějakým záměrem, o kterém si s vámi po soutěži rádi popovídáme. Samozřejmě chápeme, že to může někomu způsobovat potíže, spíše s nějakou zásadovostí, nebo nechutí k těm firmám. Ale zase založit fakový email a lognout se tam, nebo říct někomu ze znamých, kdo ty služby používá, aby vám zkopíroval (v tomto případě obrázek) přeci není neřešitelné.

Q: Píšete, že potřebujeme tři sociální sítě a stručné heslo, Zodiac je zpět . Nevíme jak použít heslo a k čemu otevírá přístup.

A: Díky za feedback. Příště bychom pravděpodobně již nepoužili tak lehkomyslně pojem "heslo", ale napsali bychom něco jako motto, nebo téma ročníku.

Q: U Zodiacova videa "Řešeto" se píše, že mladší oběti je 23 a starší 21. Má to nějaký význam pro luštění, nebo se jedná o chybu?

A: Novinář, který to napsal, udělsl překlep ve věku, mělo být 24+ a žádný z editorů si toho nevšiml. Děkujeme za postřeh a omlouváme se.

Q: Jsou mince/štítky z úkolů behěm roku také na mapě soutežě?

A: Ano, pokud se nebavíme o sběru, který je z minulých ročníků a logicky jinde, pak všechny místa zadané pro ročník 2024 se nachází na zveřejněné mapě soutěže.

Přihlášení

Seznam galerií